GİZLİLİK  SÖZLEŞMESİ

 

Bu gizlilik taahhüdü ve güvenlik politikası izmirfotografakademisi.com adresi ve bu adresin tüm alt bölümlerinde geçerlidir. Patikatrek Doğa Sporları Eğitim Merkezi - Zeynel AYDIN olarak http://www.izmirfotografakademisi.com sitemiz üzerinden siparişiniz esnasında girmiş olduğunuz kişisel bilgileriniz sizin onayınız dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığımız sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum veya kuruluş ile paylaşılmayacaktır.  

Kuruluşumuz tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri kapsamında bu bilgileri yalnızca resmi olarak talep edildiği takdirde gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.Yukarıdaki maddeye ek olarak, kişisel bilgileriniz ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz ürünlerin tanıtımı, izmirfotografakademisi.com ile ilgili duyuru, yenilik veya haberlerin e-posta yoluyla sizlere iletilmesi suretiyle sadece tarafımızdan olmak üzere pazarlama amaçlı kullanılabilecektir.

Bu sayfada yer alan gizlilik taahhüdü ve güvenlik politikası Patikatrek Doğa Sporları Eğitim Merkezi - Zeynel AYDIN tarafından güncellenebilmektedir, bu nedenle "Gizlilik Taahhüdü" sayfamızdaki bilgilerin ziyaretçi / üyelerimiz tarafından periyodik olarak kontrol edilmesi gerekmektedir.http://www.izmirfotografakademisi.com web sitemizde yer alan tüm marka, logo, görsel ve yazısal içeriklerin telif hakları aksi belirtilmedikçe sahiplerine aittir.  

Ürün görsellerinde ve bilgilerinde olabilecek yanlışlıklardan dolayı firmamız sorumlu tutulamaz. Web sitemiz üzerinde yayınlanan hiçbir yazı, fotoğraf ve diğer görsel içerik veya veriler üçüncü kişiler tarafından her ne şekilde olursa olsun izinsiz kullanılamaz. Yukarıdaki gizlilik taahhüdü, izmirfotografakademisi.com üyesi veya ziyaretçisi olarak haklarınızı koruma altına almaktadır.