Profesyonel Fotoğrafçılık

"Profesyonel" sözcüğü ülkemizde en çok yanlış kullanılan terimlerden birisidir ve çoğunlukla yerli yersiz kullanılır. Bizimse burada yapmak istediğimiz Profesyonellikten çok profesyonel fotoğrafçılık üzerinde size bilgi aktarmaktır. Ancak yine de Profesyonelliğin ne olduğunu ve neleri kapsadığını bilmek gerek değil mi ?

 

  İçerik ; 

Profesyonellik ve profesyonel düşünce,Fotoğrafçılıkta Profesyonellik algısı, Amatörlük ve Profesyonellik arasındaki fark, Amatör ve Profesyonel ekipman tercihi nasıl yapılır,Pazar analizi ve satış teknikleri gibi konu başlıklarında teorik bilgilendirme. Bilinçli ekipman tercihleri ve kullanımıyla ürünün Profesyonel sunum şekilleri hakkında uygulamalı eğitim.

 

Seminer sonunda kazanılacak beceriler;

Bu atölye çalışmamıza katılacak olanlar önce "Nasıl bir Profesyonellik ? " ve "Profesyonel olmak nasıl bir şeydir?" sorularına cevap bularak başlayacaklar. Profesyonel çalışmanın incelikleri hakkında bilgi edinecekler, fotoğrafa profesyonel bakış konusunda deneyim kazanacaklardır.Profesyonel ekipmanlar konusunda bilgi edinerek fotoğrafların profesyonel sunum metotlarını öğreneceklerdir.

 

Kimler katılmalı ;

Temel Fotoğrafçılık eğitimi almış ve Kompozisyon bilgisi olanlar,Fotoğraf makinesi kullanarak para kazanmak isteyenler, duvara asılacak kadar güzel,etkili sanatsal fotoğraf yaratmak düşüncesinde olanlar,endüstriyel alanda fotoğrafçılık hizmeti verenler,stüdyo,doğum,düğün ve ihtiyaç hissedilen diğer dallarda çalışarak kazanç elde etmek isteyenler.

 

Anlatım ve uygulama şekli ;

Barkovizyon aracılığıyla ve görsellerle desteklenen teorik anlatım, stüdyo ortamında ışık kullanım bilgisi ve uygulamalı anlatım sekiz saatlik teori ve dört saatlik pratik uygulamalarla toplamda on iki saati bulan bir eğitim atölyesi.

EĞİTİM TARİHLERİ
Sürekli
7 Gün
EĞİTMENLERİMİZ
  • Zeynel AYDIN
ÜCRET : 475 TL (KDV DAHİL)
Kredi Kartları Ödeme Seçenekleri