ÜYELİK

İzmir Fotoğraf Akademisi Patikatrek Doğa Sporları Eğitim Mekezi Kültür ve Sanat Evi kurumu bünyesinde bir alt birim olup, fotoğraf ve fotoğrafcılığa dair tüm çalışmaları yapar. İzmir Fotoğraf Akademisi, kısa adıyla İZFAK üyeliğiniz başvuru formunu  ıslak imzalı olarak doldurup teslim ettiğiniz tarihten itibaren 30 günlük bir ADAY ÜYELİK  süresiyle başlar ve bu süre sonunda Üye Kabul Komisyonumuzun onayı ile kesinlik kazanır.

 

Aday üyelik süresi içinde grup çalışmalarına katılmanız kadar, grup içi paylaşım ve yardımlaşma odaklı davranışlarınız da önem arz eder; grup içi yönetim ilke ve kurallarımıza uyum süreci olarak adlandırdığımız bu sürecin sonunda isterseniz başvurunuzu geri çekebilirsiniz. Bu durumda üyelik aidatı ödeme yükümlülüğünüz de ortadan kalkar. Grubumuza Üyelik aidiyeti ile bağlanmadan  faaliyetlerimize ve eğitim çalışmalarımıza katılmak isterseniz her seferinde Misafir katılımcı kurallarımız kapsamında ve o etkinliğe ait ilan edilen ödentileri ödeyerek arzu ettikce bizimle Işıkarkadaşlığı yapabilirsiniz.

 

İZFAK kurumsal üyeliği yıllık aidat bedeli 200 TL/YIL olup, Üye Kabul komisyonu onayından sonraki bir hafta içinde bir seferde ve nakit olarak elden veya bu sayfanın http://www.izmirfotografakademisi.com/sayfadetay.aspx?id=16 linki içindeki banka hesap numaralarımızdan birisine nakit havale yoluyla ödenir. ÜYELİK ödentilerinizi yine bu sayfanın yan tarafında yer alan online ödeme imkanlarını kullanarak Kredi kartınızla da ödeyebilirsiniz.

 

ÜYELİK AVANTAJLARI ve DİĞER KOŞULLAR 

EĞİTİM TARİHLERİ
Sürekli
Bir Yıl
ÜCRET : 200 TL (KDV DAHİL)
Kredi Kartları Ödeme Seçenekleri